Rejestrowanie obrazu w wysokiej jakości

Zapewniamy klientom profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia. Nowoczesny sprzęt rejestrujący może być montowany wewnątrz budynku i na zewnątrz. Kamery przemysłowe mogą być wykorzystywane do nagrywania obrazu na terenie posesji oraz wewnątrz budynków firmy lub magazynów. Bezprzewodowe kamery przemysłowe podnoszą poziom bezpieczeństwa na danym terenie. Kamery CCTV są najczęściej montowane jako system monitorujący na terenie parkingów podziemnych, w centrach handlowych lub w miejscach publicznych.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Zakładanie kamer przemysłowych

W ofercie firmy Nietopiel posiadamy wysokiej jakości bezprzewodowe kamery przemysłowe. Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych produktów do systemów monitoringu renomowanych producentów, m. in: Bosch, Novus, Samsung, Ganz, Pelco, Ultrak, Urmet.

Kamery przemysłowe CCTV to intuicyjne urządzenia, niezwykle proste w obsłudze. Profesjonalne modele oprócz rejestrowania obrazów, umożliwiają jego wykadrowanie.

 

Oferta firmy obejmuje również zasilacze buforowe i impulsowe, czujniki ruchu i urządzenia z zakresu kontroli dostępu.

Naszym klientom oferujemy:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia,
  • sprawnie przeprowadzony montaż,
  • dostęp do 24-godzinnej pomocy technicznej.

Profesjonalny i szybki montaż kamer 

Montaż kamer przemysłowych w Poznaniu, zarówno wewnątrz obiektu, jak i na zewnątrz, to kolejny krok do zabezpieczenia swojego mienia. Firma Nietopiel oferuje w tym zakresie nie tylko montaż kamer, ale i alarmów oraz wszelkich zabezpieczeń. Specjaliści, przed przystąpieniem do prac, przygotowują projekt instalacji, opierając się na planach obiektu, a także oczekiwaniach samego klienta. Z usługi zakładania kamer mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, a także większe przedsiębiorstwa oraz firmy. 

Firma Nietopiel ma duże doświadczenie w montażu przemysłowych kamer w Poznaniu. Dzięki temu montaż kamer w budynku oraz na otwartej przestrzeni koło niego przebiega szybko i sprawnie. Klient, decydując się na współpracę, może ponadto liczyć na profesjonalne doradztwo z zakresu dodatkowego wyposażenia alarmów, a także najnowszych zabezpieczeń. Strzeżony w ten sposób obiekt skutecznie zniechęci do działania potencjalnych złodziei oraz wandali, dbając przy tym o bezpieczeństwo pracowników. 

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi: kamery bezprzewodowe cena, kamera bezprzewodowa Poznań, kamera przemysłowa Poznań, kamera CCTV

Zobacz także: kamery przemysłowe Koninkamery przemysłowe Gnieznokamery przemysłowe Wrocław

Zadzwoń

Napisz