montujemy ELEKTRONICZNY SYSTEM RCP w koninie

Prowadzenie elektronicznej ewidencji czasu pracy odbywa się za pomocą urządzeń do kontroli dostępu. Do Konina dostarczamy coraz więcej rejestratorów czasu pracy w przystępnej cenie. Cały system RCP składa się z rejestratora (zwanego też czytnikiem lub zegarem czasu pracy); tagów w postaci kart, breloków, a w przypadku biometrii – odcisków palca oraz oprogramowania obsługującego dane pochodzące z urządzenia.

Rejestrator czasu pracy informuje dokładnie, kiedy pracownik wszedł i wyszedł z firmy – włącznie z przerwami, wyjściami służbowymi i opuszczeniem stanowiska z innych powodów. Odnotowuje dokładnie spóźnienia i innego rodzaju nieobecności – spowodowane np. urlopem. Inną przydatną funkcją systemów i programów do rozliczania czasu pracy jest mierzenie czasu poświęconego na konkretne zadania, dzięki czemu można efektywniej planować i przydzielać obowiązki. 

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Zaawansowana i podstawowa kontrola dostępu

Podłączenie systemu kontroli czasu pracy o dalekim zasięgu

Rejestracja czasu pracy pracowników może się odbywać tylko przy użyciu karty zbliżeniowej i czytnika umieszczonego przy wyjściu lub wejściu do budynku. Bardziej zaawansowane, dostępne w Koninie, systemy rejestracji czasu pracy posiadają w ramach interfejsu komunikacyjnego dodatkowy rejestrator, naliczający osobno wejścia i wyjścia. Pomaga to ustrzec się ewentualnych błędów. Dodatkowe zalety rozbudowanego systemu RCP to:

  • odporność na warunki atmosferyczne,
  • duży zasięg, – niektóre typy czytników mogą być umieszczone w znacznej odległości od rejestratora.

Rozliczenie czasu pracy i kontrola dostępu Konin

Chcąc zwiększyć bezpieczeństwo w firmie, możemy zdecydować się na połączenie funkcji ewidencji czasu pracy i kontroli dostępu. System złożony z karty i czytników może dodatkowo informować alarmem o próbie włamania lub otwartych drzwiach.

Dodatkowo ewidencja czasu pracy obliguje pracowników do korzystania z systemu rozliczania czasu pracy – wejście do budynku odbywa się tylko za pomocą karty-klucza. Czytniki z kontrolą dostępu można zamontować nie tylko drzwiach, ale także na szlabanach i w bramkach.

 

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Zadzwoń

Napisz