Karta czasu pracy Konin

W odróżnieniu od tradycyjnych kart pracy i kluczy, ich elektroniczne odpowiedniki są dokładniejsze i łatwiejsze w obsłudze. Dostęp do zgromadzonych w czytniku danych jest bardzo prosty. Wprowadzenie nowoczesnych systemów rozliczania czasu pracy i kontroli dostępu usprawnia pracę całej firmy. Pracownicy są punktualniejsi i stawiają się o określonej godzinie w zakładzie pracy czy biurze. System ogranicza samowolne wyjścia i przedłużające się przerwy. Ze względu na opisane zalety i przystępną cenę, elektroniczne karty czasu pracy są dobrą inwestycją zarówno dla średnich jak i dużych firm.

 

 

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Instalujemy systemy ewidencji czasu pracy

Ewidencja czasu pracy zgodnie z prawem

Nie należy się obawiać, że elektroniczna karta pracy w Koninie lub innym mieście, będzie niezgodna z obowiązującymi przepisami prawnymi. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby ewidencja czasu pracy była prowadzona w ten sposób. Rozliczenie pracowników może mieć formę papierową, ale może także opierać się o program do rozliczenia czasu pracy, czytniki zbliżeniowe. Ze względu na charakter pracodawcy mogą zdecydować się na:

  • roczną kartę ewidencji czasu pracy,
  • miesięczną kartę ewidencji czasu pracy.

Karta ewidencji czasu pracy zawiera podstawowe informacje o osobie zatrudnionej takie, jak: imię i nazwisko, daty dyżurów, godziny wejść i wejść, nieobecności.

Roczna czy miesięczna – jaką kartę czasu pracy wybrać?

Rodzaj stosowanej karty czasu pracy w dużej mierze zależy od charakteru zatrudnienia. Pracownicy zmianowi, którzy pracują w różnych godzinach, powinni rozliczać się za pomocą miesięcznej ewidencji czasu pracy – rozliczenie będzie wówczas szybsze i wygodniejsze.

Natomiast dla zatrudnionych etatowo, o stałych porach rozpoczęcia i zakończenia pracy, przeznaczone są roczne karty czasu pracy. Drugie rozwiązanie jest korzystniejsze z uwagi na przysługujące stałym pracownikom urlopy. 

Tagi: roczne karty ewidencji pracy Konin, elektroniczne karty czasu pracy cena

Zobacz także: ewidencja czasu pracy Konin

 

 

 

Zadzwoń

Napisz