Zakładanie cctv we wrocławiu

Nietopiel dostarcza kompletne zestawy do monitoringu IP. Największym atutem tego rozwiązania jest uzyskanie cyfrowej jakości obrazu. Wiąże się to nie tylko z większą dokładnością, ale również z możliwością łatwiejszego magazynowania i edycji uzyskanego nagrania.

Tworzące system CCTV IP kamery z reguły posiadają połączenie z internetem (WiFi lub przewodowe), dzięki czemu obraz natychmiastowo może zostać przesłany na stronę internetową. Monitoring przez internet, czy – jak bywa on czasami nazywany – monitoring online, to przyszłość tv przemysłowej.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Profesjonalne systemy i montaż monitoringu

Sprzedaż i podłączanie kamer bezprzewodowych

Z kolei monitoring bezprzewodowy posiada szereg zalet związanych z łatwością montażu. Ten typ monitoringu wizyjnego dostępny jest od ręki. Montaż monitoringu, kamer trwa krótko i sprowadza się do rozmieszczenia i skonfigurowania urządzeń w domu czy biurze.

Aby zainstalować monitoring bezprzewodowy nie potrzeba przeprowadzać remontu i podłączania dodatkowego okablowania.

Dla wszystkich zamieszkujących Wrocław, którzy zainteresowani są usługami montażu monitoringu gwarantujemy atrakcyjną cenę usług.

Monitoring CCTV – co oferujemy?

Z pomocą firmy Nietopiel, nie tylko wybierzesz najodpowiedniejszy sprzęt np. do monitoringu sklepu, monitoringu firmy, monitoringu osiedla, szkołyparkingumagazynu, restauracji, hotelu czy placu budowy ale także go zainstalujesz. W zakres świadczonych przez nas usług  we Wrocławiu wchodzi:

  • montaż monitoringu,
  • montaż monitora CCTV,
  • montaż kamer.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Zadzwoń

Napisz