Sprzedaż i podłączanie kamer IP

Kamera IP to zaawansowane technologicznie urządzenie, które coraz częściej wypiera tradycyjny monitoring CCTV. Systemy monitoringu IP można powiększać i niemal dowolnie konfigurować. Kamery IP WiFi, dzięki możliwości połączenia z siecią mogą przesyłać obraz bezpośrednio na stronę internetową.

Kamera IP WiFi współpracuje z zewnętrznym oprogramowaniem.  Wszystko to sprawia, że urządzenia do monitoringu IP– kamery zewnętrzne oraz wewnętrzne – zyskują coraz więcej zwolenników.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Cyfrowy czy analogowy – jaki system monitoringu wybrać?

Monitoring rozproszony – instalacja kamer IP we Wrocławiu

Duże tereny prywatne i miejskie stanowią wyzwanie dla systemów monitorowania. Jak połączyć ze sobą znacznie oddalone od siebie obiekty? Nie sposób zrobić tego przy użyciu tradycyjnej telewizji przemysłowej. Na pomoc przychodzą nowoczesne kamery IP bezprzewodowe.

Za pomocą np. sieci WAN, komputerów i oprogramowania można stworzyć sieć z dużą liczbą punktów dozoru, dla których duże odległości nie stanowią problemu. Kamery do monitoringu IP także we Wrocławiu skutecznie rozwiązały kwestie okablowania i zakłóceń w transmisjach.

Koniec systemów analogowych? - kamery IP

Popularność kamer do monitoringu opartego na sieciach IP nie oznacza ostatecznego końca urządzeń analogowych. Tradycyjne kamery można łączyć wraz z kamerą IP w tzw. hybrydowe systemy.

Dzięki zastosowaniu transkoderów możliwa jest zmiana sygnału z analogowego na cyfrowy i odwrotnie. Mieszane zestawy kamer do monitoringu mogą oprócz kamer posiadać również monitory analogowe i tradycyjne, drążkowe manipulatory.

Tagi:  kamery zewnętrzne bezprzewodowe Wrocław, kamera IP cena

Zobacz także: monitoring Wrocław

Zadzwoń

Napisz