Rozliczaj czas pracy nowocześnie!

Papierowa ewidencja czasu pracy jest przeżytkiem – nie tylko angażuje pracowników, ale również komplikuje naliczanie urlopów, dni wolnych i utrudnia dostęp do danych. Jest również mniej dokładna – rozliczanie czasu pracy w takiej formie nie uwzględnia przerw, nieregulaminowych wyjść i innego rodzaju nieobecności.

Tym samym, nie kontroluje pracowników i nie przyczynia się do podniesienia efektywności pracy w takim samym stopniu, co elektroniczne programy do rejestracji czasu pracy. Z papierowych kart obecności już dawno zrezygnowały firmy i urzędy w największych miastach Polski, m.in. w Poznaniu.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Jak efektywnie rozliczać czas pracowników?

Montujemy nowoczesne systemy ewidencji czasu pracy

Nowoczesna ewidencja czasu pracy odbywa się za pomocą elektronicznych rejestratorów - zegarów czasu pracy. Cały system składa się z urządzenia rejestrującego wejście do budynku lub wyjście (najczęściej w postaci czytnika zbliżeniowego) umożliwiających rejestrację tagów (breloków, kart z chipem, kart zbliżeniowych lub odcisków palca) oraz zewnętrznego oprogramowania, które przetwarza dane.

Zalety podłączenia RCP i kontroli dostępu

Wiele firm – również mających siedziby w Poznaniu – decyduje się na połączenie zalet ewidencji czasu pracy z kontrolą dostępu. Wejście do siedziby przedsiębiorstwa możliwe jest tylko za pomocą karty-klucza. Dzięki temu nie tylko rejestrowane są wszelkie wyjścia z pracy, ale także odbywa się kontrola napływu osób z zewnątrz. Połączenie kontroli dostępu z systemem RCP zapewnia dodatkową ochronę Twojej firmie.

 

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi:  RCP Poznań, elektroniczne rejestratory czasu pracy cena

Zobacz także: karty ewidencji czasu pracy Poznań

Zobacz także: 

 


Zadzwoń

Napisz