ROZLICZAJ CZAS PRACY NOWOCZEŚNIE!

Dlaczego systemowa ewidencja czasu pracy Poznań jest tak skuteczna? Przede wszystkim papierowy wariant jest przeżytkiem – nie tylko angażuje pracowników, ale również komplikuje naliczanie urlopów, dni wolnych i utrudnia dostęp do danych. Jest również mniej dokładny – rozliczanie czasu pracy w takiej formie nie uwzględnia przerw, nieregulaminowych wyjść i innego rodzaju nieobecności.

Wniosek nasuwa się jeden. Papierowa ewidencja nie jest w stanie tak jak systemowa kontrola dostępu Poznań, monitorować pracowników. Nie przyczynia się także do podniesienia ich efektywności pracy. W efekcie takich niedopatrzeń z papierowych kart obecności już dawno zrezygnowały firmy i urzędy w największych miastach Polski, m.in. w Poznaniu.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Jak efektywnie rozliczać czas pracowników?

Montujemy nowoczesne systemy ewidencji czasu pracy

Nowoczesna ewidencja odbywa się za pomocą elektronicznych rejestratorów. Kontrola czasu pracy Poznań to nic innego, jak system, który składa się z urządzenia rejestrującego wejście do budynku lub wyjście (najczęściej w postaci czytnika zbliżeniowego), urządzenia umożliwiającego rejestrację tagów (breloków, kart z chipem, kart zbliżeniowych lub odcisków palca) oraz zewnętrznego oprogramowania, które przetwarza dane. Tak skonstruowany system rejestracji czasu pracy Poznań pomaga gromadzić szczegółowe dane i jest podstawą do konstruktywnych analiz. 

Zalety podłączenia RCP i kontroli dostępu

Dla wielu firm z całej Polski, np. w Poznania, rejestracja czasu pracy okazała się strzałem w dziesiątkę. Rozwiązanie to często jest łączone z kontrolą dostępu. Wejście do siedziby przedsiębiorstwa możliwe jest tylko za pomocą specjalnej karty-klucza. Dzięki temu nie tylko rejestrowane są wszelkie wyjścia z pracy, ale także odbywa się kontrola napływu osób z zewnątrz. Połączenie kart czasu pracy z systemem RCP zapewnia dodatkową ochronę.

Alarmy Poznań i systemy zabezpieczeń to specjalność firmy Nietopiel. Osoby zainteresowane zachęcamy do odwiedzenia innych podstron:

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi:  RCP Poznań, elektroniczne rejestratory czasu pracy cena

Zobacz także: karty ewidencji czasu pracy Poznań

Zobacz także: 

 


Zadzwoń

Napisz