PROFESJONALNE DORADZTWO DLA KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI

Firma Nietopiel zajmuje się nie tylko sprzedażą wysokiej jakości sprzętu od znanych producentów, ale i montażem systemów bezpieczeństwa, takich jak kamery i alarmy, oraz instalacją CCTV. Przyjmuje ona zlecenia od klientów z całej Polski i zapewnia fachowe podłączenie urządzeń - zarówno wewnątrz niewielkich budynków, jak i we większych halach produkcyjnych. Zaprezentowana na stronie oferta przygotowana została zarówno dla klientów prywatnych, a także dla właścicieli dużych powierzchni. Poprawny montaż systemów bezpieczeństwa, a w tym systemu CCTV i kamer IP, a także odpowiednio zaplanowana budowa telewizji przemysłowej gwarantuje najlepszą ochronę mienia.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Najlepsze rozwiązania technologiczne

Profesjonalny montaż systemów zabezpieczeń w formie monitoringu – zarówno kamer zewnętrznych, jak i wewnętrznych – jest przyszłościową inwestycją. Dlatego też firma Nietopiel z siedzibą w Poznaniu zapewnia swoim klientom fachowe doradztwo z zakresu wyboru odpowiedniego systemu zabezpieczającego, a także montaż kamer IP oraz założenie monitoringu CCTV. Firma Nietopiel, w oparciu o oczekiwania klientów, zajmie się również przygotowaniem szczegółowego projektu instalacji, tak by systemy zabezpieczeń były dostosowane do konkretnego budynku, czy też lokalu. Gwarantuje ona przy tym terminową realizację zlecenia. 

Klienci firmy Nietopiel mogą również korzystać z centrum pomocy technicznej, które działa przez 24 godziny na dobę. Dzięki niemu szybko i sprawnie można uporać się z ewentualną, wynikłą w trakcie eksploatacji usterką. 

Na montaż systemów bezpieczeństwa – kamer monitoringu, jak i alarmu – mogą zdecydować się zarówno klienci indywidualni, jak i małe oraz duże firmy. Przyjmujemy zlecenia na:

  • montaż CCTV, montaż kamer bezprzewodowych,
  • montaż kamer w budynkach,
  • zakładanie kamer w halach produkcyjnych.

W ofercie firmy Nietopiel znajdą również Państwo szeroki asortyment produktów do samodzielnego montażu. Wszystkie zaprezentowane na stronie urządzenia sygnowane są logiem docenianych i popularnych producentów, którzy są gwarancją ich wysokiej jakości, a także niezawodności. Zwracamy jednak uwagę na to, że zainstalowanie kamer i alarmów domowych przez profesjonalny serwis to gwarancja poprawnego działania systemu i jego podzespołów.

Ponadto zapewniamy doradztwo w zakresie dodatkowego wyposażenia alarmów domowych i sygnalizacji pożarowych. Na polski rynek dostarczamy rozwiązania z zakresu automatyki budynków i systemów kontroli dostępu.

Polecamy:

Profesjonalny montaż monitoringu - zalety

Na profesjonalny montaż systemów zabezpieczeń, w tym monitoringu, decyduje się coraz więcej firm, jak i osób prywatnych, którym zależy na odpowiednio założonej instalacji CCTV oraz na szybkim zamontowaniu pojedynczych kamer i alarmów. Decydując się na kompleksową usługę z zakresu zakładania monitoringu można mieć pewność, że: 

  • specjaliści przygotują dostosowany do potrzeb każdego klienta projekt - uwzględniając obszary, które w szczególności powinny być monitorowane, 
  • wszystkie urządzenia, jak i połączone z nimi podzespoły, niezawodnie będą działać, 
  • odpowiednio przeprowadzony montaż monitoringu jest gwarancją systemu, który niezawodnie będzie funkcjonował na przestrzeni wielu lat,
  • dokładnie zaplanowany system monitoringu pozwoli na obserwację dużego obszaru, przy zamontowaniu niewielkiej liczby kamer. 

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi: podłączanie monitoringu, montaż CCTV

 

Zadzwoń

Napisz