Montujemy alarmy proste w użyciu

Systemy alarmowe to nie tylko urządzenia sygnalizujące, ale także powiadamiające służby ochroniarskie o zaistnieniu włamania, otwarciu drzwi czy okien. Szczególnie w okresie świątecznym i wakacyjnym warto pomyśleć o alarmie domowym oraz alarmie zabezpieczającym mienie firmowe.

Nasze alarmy są proste w obsłudze, a korzystanie z nich nie wymaga posiadania fachowej wiedzy. W razie problemów z alarmem udzielimy odpowiednich instrukcji. Nasz urządzenia dodatkowo wyposażone są w detektory, które pozwolą uniknąć fałszywych alarmów  spowodowanych np. ruchem zwierzą domowych.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Instalacja alarmowa Gniezno

Firma zakładająca alarmy bezprzewodowe Gniezno

W naszych usługach znajduje się nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji alarmowych w Gnieźnie. Nasi fachowcy zadbają o właściwe działanie i lokalizację wszelkich typów alarmów bezprzewodowych w przystępnych cenach. Dzięki nowoczesnej technologii współczesne systemy alarmowe nie wymagają zbędne okablowania domu. 

Alarm do domu Gniezno

Oferowane przez nas alarmy domowe wysyłają informację o włączeniu alarmu na dowolnie wybrany przez kupującego numer telefonu oraz do wybranej Agencji Ochrony. Zapewnia to bezpieczeństwo domu i natychmiastowa reakcję odpowiednich służb, nawet jeśli właściciele nie mogą pojawić się na miejscu od razu.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi: systemy alarmowe Gniezno, alarmy cena

Zobacz także: Alarmy KoninAlarmy PoznańAlarmy WrocławAlarmy Pniewy

Zadzwoń

Napisz