Profesjonalne rozwiązania z zakresu monitoringu

Firma Nietopiel oprócz sprzedaży systemów zabezpieczających, świadczy usługi serwisowe. Zajmujemy się montażem kamer przemysłowych i montażem systemów alarmowych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, przyjmujemy zlecenia na budowę telewizji przemysłowej i zakładanie kamer z halach produkcyjnych.

 

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Kompleksowe usługi – zapewniamy montaż i serwis

Jaką kamerę z czujnikami wybrać?

Dla klientów z Wrocławia oferujemy dwa rodzaje kamer z czujnikami ruchu. Systemy, które działają na podczerwieni, skutecznie eliminują fałszywe alarmy wywołane przez zwierzęta, urządzenia czy przedmioty. Większość modeli jest dodatkowo wyposażona we własne zasilanie. Dla klientów prywatnych i przedsiębiorców z Wrocławia przygotowaliśmy również ofertę na zewnętrzne kamery z czujnikami ruchu.

 

Detektory ruchu

Zastosowanie detektorów ruchu sprawdza się przy monitorowaniu posesji, ze względu na możliwość wykrywania ruchu przy dużych odległościach. Ten typ kamery do monitoringu wymaga stałego podłączenia do źródła zasilania. Konkurencyjna cena kamer z czujnikiem ruchu sprawia, że jest to świetne rozwiązanie również dla osób prywatnych czy małych firm.

 

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi:  kamery z czujnikiem ruchu Wrocław, kamera z czujką cena

Zobacz także: monitoring Wrocław

Zadzwoń

Napisz