MONTAŻ Kamer bez kabla sieciowego?

Kamera bezprzewodowa umożliwia przesyłanie obrazu bez konieczności korzystania z instalacji kablowej LAN. Posiada wbudowany router lub odpowiedni access point. Praktycznie każda kamera IP może zostać przekształcona w kamerę bezprzewodową. Jednak, aby jakość obrazu była wysoka, do transmisji na duże odległości używa się specjalnych urządzeń.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Bezprzewodowe – bezproblemowe

Zakładanie kamer w halach produkcyjnych

Kamery przemysłowe bezprzewodowe są bardzo intuicyjne. Instalacja i konfiguracja urządzenia przebiega o wiele sprawniej niż w tradycyjnych systemach monitoringu korzystających z kamer przemysłowych CCTV.

W przypadku bezprzewodowych kamer IP, logujemy się do panelu (podobnie jak w routerze sieci internetowej) lub podążamy za wskazówkami oprogramowania. Dalsza konfiguracja dotyczy wprowadzenia preferencji związanych z obrazem, połączeniem sieciowym i samym monitoringiem.

Od czego zależy cena kamery?

Ceny kamer monitoringu są różne i wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Oprócz jakości obrazu, czułości i producenta, cena zależy także od innych czynników. Zasadniczo kamery zewnętrzne są droższe z uwagi na solidniejszą obudowę i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Więcej zapłacimy także za dodatkowe funkcjonalności: rejestrowanie obrazu w nocy, mechanizm zmiany pozycji obiektywu, wymienny obiektyw itp.

http://nietopiel.pl/rejestrator-kamer-gniezno

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi: kamera CCTV Poznań, kamery przemysłowe cena

Zobacz także: monitoring Poznań

Zadzwoń

Napisz