Zakładamy Skuteczny monitoring obiektów

Kamery przemysłowe CCTV w Gnieźnie pomagają kontrolować teren szczególnie narażony na wejście niepożądanych osób. Uwieczniają wizerunek intruzów, ale mają także znaczenie prewencyjne. Wiele statystyk dowodzi, że umieszczenie monitoringu znacznie obniża liczbę włamań, kradzieży czy rozbojów. Kamery przemysłowe również w Gnieźnie stały się standardem – wielu właścicieli terenów przemysłowych, biur i prywatnych posesji korzysta z tego rozwiązania, widząc pozytywny efekt stałego monitorowania należących do nich terenów i budynków.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Kamery przemysłowe w Gnieźnie

Podłączenie kamer przemysłowych

Ponadto wyróżnić różne kamery przemysłowe m.in. kopułkowe, płytkowe czy kompaktowe. Te ostatnie raczej nie powinny być instalowane na zewnątrz, jednak możliwe jest dokupienie specjalnej obudowy, która będzie chronić urządzenie przed uszkodzeniami. Każda kamera CCTV składa się z podobnych elementów:

  • przetwornika obrazu,
  • obiektywu,
  • obudowy,
  • oświetlacza podczerwieni.

Bezprzewodowa jakość kamer

Z uwagi na preferowany sposób montażu możemy zaopatrzyć się w przewodowe lub bezprzewodowe kamery przemysłowe. W Gnieźnie drugie rozwiązanie zyskuje coraz więcej zwolenników. Bezprzewodowe kamery są łatwe w instalacji i nie wymagają ingerencji w strukturę budynku.

Bezproblemowa instalacja i przystępna cena kamer bezprzewodowych sprawia, że są polecane szczególnie na użytek domowy, ale także w celu ochrony parkingów, biur czy wejść do budynków. Nowoczesne urządzenia bezprzewodowe potrafią przesyłać sygnał na duże odległości – bez utraty jakości obrazu czy zakłóceń przesyłu.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi: kamera CCTV Gniezno, kamery przemysłowe cena

Zobacz także: monitoring Gniezno

Zadzwoń

Napisz