Budowa telewizji przemysłowej

Kamera przemysłowa, czy inaczej kamera CCTV (z ang. Closed Circuit TeleVision) to obok rejestratora i serwera, najważniejszy element systemu monitoringu. W zależności od tego, nad jakim terenem chcemy sprawować wideonadzór, możemy wybierać spośród różnych rodzajów kamer m.in. kopułkowych, obrotowych, kompaktowych czy z reflektorami podczerwieni. Jeśli chodzi o sposób montażu, na rynku dostępne są dwa podstawowe rodzaje kamer: przewodowe i bezprzewodowe kamery przemysłowe. W Koninie i innych miastach Polski coraz większą popularnością cieszą się te ostatnie. Ze względu na łatwy montaż i dyskretny wygląd kamery bezprzewodowe polecamy szczególnie klientom indywidualnym.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Kamera przemysłowa Konin

Montujemy kamery bezprzewodowe w Koninie

Jeśli chodzi o sposób montażu, na rynku dostępne są dwa podstawowe rodzaje kamer: przewodowe i bezprzewodowe kamery przemysłowe. W Koninie i innych miastach Polski coraz większą popularnością cieszą się te ostatnie.

Ze względu na łatwy montaż i dyskretny wygląd kamery bezprzewodowe polecamy szczególnie klientom indywidualnym. Zachęcamy do skorzystania z oferty Nietopiel, w której znajdą Państwo najwyższej jakości kamery przemysłowe. Oferujemy wchodzi również kompleksowe doradztwo i montaż kamer w przystępnej cenie.

Markowe kamery monitoringu

Dostarczany przez nas sprzęt do monitoringu przeznaczony jest zarówno do ochrony prywatnych posesji, niewielkich sklepów, pubów czy ogródków, jak i na parkingi czy hale produkcyjne.

W ofercie posiadamy kamery takich marek, jak:

  • Bosch,
  • Novus,
  • Samsung,
  • Ganz,
  • Pelco,
  • Ultrak.

Tagi: kamera przemysłowa, bezprzewodowa Konin, kamery CCTV cena

Zobacz także: monitoring Konin

Zadzwoń

Napisz