Podłączanie kamer detektorem ruchu

Oprócz sprzedaży kamer monitoringu, specjalizujemy się zakładaniu kamer oraz budowie telewizji przemysłowej. Zapewniamy profesjonalne doradztwo dla naszych klientów i najwyższą jakość prac montażowych. Montujemy kamery z czujnikami ruchu m.in. w Poznaniu, Pniewach, Gorzowie Wielkopolskim, Międzyrzeczu, Międzychodzie.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Jakie rodzaj kamery z czujnikiem ruchu wybrać?

Wszystkie typy kamer z czujnikami ruchu wyposażone są w dodatkowe funkcje takie jak:

  • dodatkowe oświetlenie, umożliwiające nagrywanie w nocy,
  • wyświetlanie daty i godziny rejestrowanych obrazów
  • możliwość nagrywania rejestrowanego obrazu na zewnętrzne nośniki pamięci.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, monitorowany obiekt jest zawsze bezpieczny. Kamera z systemem PIR najlepiej sprawdzi się do rejestrowania obrazów wewnątrz budynków.

Na rynku można zaopatrzyć się dwa rodzaje kamer z czujnikiem ruchu w przystępnej cenie. Pierwsze działają na czujnikach ruchu typu PIR.

Dzięki podczerwieni, w skuteczny sposób eliminują fałszywe alarmy spowodowane przez: zwierzęta, warunki atmosferyczne, urządzenia. Kamera z czujnikami ruchu PIR posiada własne zasilanie, utrzymujące urządzenie w stanie czuwania do kilku dni. Drugim rodzajem kamer z czujnikami ruchu są te wyposażone w detektory ruchu.

Zewnętrzna kamera z czujnikami ruchu z powodzeniem może być wykorzystania do monitorowania posesji, ze względu na możliwość wykrywania ruchu przy dużych odległościach. Kamera z detektorem ruchu różni się od kamery PIR sposobem zasilania. Wymaga ona stałego podłączenia do źródła prądu. Monitoring z takim typem kamer jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, jest również w pełni wodoodporny, dlatego może być stosowany przez cały rok.

 

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi: kamery monitoringu z czujnikiem ruchu, kamera z czujnikiem ruchu cena

Zobacz także:

Zadzwoń

Napisz