Zakładamy Skuteczne systemy monitorujące

Najnowsze zewnętrzne kamery z czujnikami ruchu są wyposażone w dodatkowe oświetlenie, umożliwiające nagrywanie w nocy. Większość modeli pozwala na ustawienie daty i godziny rejestrowanych obrazów oraz zgrywanie materiałów na zewnętrzne nośniki pamięci.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Jaką kamerę wybrać?

Na rynku dostępne są dwa rodzaje kamer wyposażonych w czujniki ruchu. Pierwszy rodzaj to kamery z detektorami ruchu. Ten typ kamer umożliwia wykrywanie ruchu nawet przy dużych odległościach, dlatego najczęściej polecany jest do monitoringu zewnętrznego.

Kamery z czujnikiem ruchu wymagają stałego podłączenia do źródła prądu. Najlepsze modele są w pełni wodoodporne, dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez cały rok. Drugi rodzaj kamer z czujnikami ruchu to urządzenia wykorzystujące podczerwień.

Kamery z czujnikami PIR nie wymagają podłączenia do źródła prądu, ze względu na zastosowanie własnego zasilania. Wykorzystanie podczerwieni, skutecznie eliminuje fałszywe alarmy, spowodowane przez zwierzęta czy urządzenia. Firma zakładająca monitoring - Nietopiel w Poznaniu oferuje:

  • konkurencyjne ceny kamer z czujnikiem,
  • największy wybór systemów monitorujących,
  • profesjonalne doradztwo.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi:  kamera zewnętrzna z czujnikiem ruchu cena, kamery z detektorem ruchu

Zobacz także: monitoring Gniezno

Zadzwoń

Napisz