Jak działają czujniki ruchu?

Czujka ruchu działająca w systemie podczerwieni to detektor umożliwiający wykrycie obecności człowieka. Nowoczesne, zaawansowane technologicznie czujki ruchu nie będą reagowały na fałszywe alarmy, wywołane przez zwierzęta czy maszyn. W zależności od rodzaju chronionego obiektu i terenu, na którym się znajduje, zainstalować można różne czujniki ruchu m.in. czujniki otwarcia okien i drzwi. Urządzenia te mają bardzo szerokie zastosowanie i oprócz ochrony przed wtargnięciem intruza, przeciwdziałają także wypadkom domowym np. zalaniu czy zaczadzeniu.

Do pomieszczeń o zmiennej temperaturze, można stosować czujniki obecności z alarmem typu PIR + mv, łączące zalety tradycyjnej czujki alarmowej wewnętrznej i mikrofali. Aby skutecznie zabezpieczyć okna, drzwi czy bramy garażowe, w domach montowane są tzw. kontaktrony. W naszej ofercie znajdą Państwo również czujniki otwarcia drzwi i okien od renomowanych producentów.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Nowoczesne detektory ruchu

Zakładanie bezprzewodowych czujek ruchu

Wśród szerokiego asortymentu obecnych na rynku czujników ruchu zewnętrznych i wewnętrznych, dostępne są zarówno tradycyjne systemy alarmowe, jak i czujki ruchu z alarmem.

Dodatkowe wyposażenie urządzenia powiadamia o zbiciu szyby, zalaniu, ulatnianiu się czadu, gazu lub rejestrujące dym w pomieszczeniu.

Praktycznie każde z powyższych urządzeń może być montowane w ramach bezprzewodowego systemu alarmowego.

Takie alarmy to bardzo wygodne rozwiązanie, niewymagające remontu i umieszczania w ścianach okablowania. Dla naszych klientów przeprowadzamy profesjonalny montaż.

 

Czujnik ruchu – cena produktu i montażu

Czujki ruchu z alarmem różnią się ceną w zależności od producenta. W ofercie Nietopiel znajdą Państwo szeroki asortyment produktów, wiodących na rynku firm m. in.

  • JABLOTRON,
  • DSC,
  • SATEL,
  • OPTEX,
  • CROW,
  • BOSCH.

Cena montażu detektorów, czujników ruchu jest indywidualna, jest zależna od ilości montowanych urządzeń, wielkości posesji i innych czynników. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi: bezprzewodowy czujnik ruchu, czujka alarmowa wewnętrzna, detektor ruchu cena

Zobacz także: czujniki ruchu Poznańczujniki ruchu Wrocławczujniki ruchu Koninczujniki ruchu Gniezno

Zadzwoń

Napisz