montaż czujników ruchu

Czujniki ruchu z alarmem nie tylko odstraszają złodziei, emitując sygnał dźwiękowy, ale również współpracują z centralą alarmową, co umożliwia podjęcie odpowiednich kroków (połączenie z firmą ochroniarską itp.). Wśród dostępnych na rynku czujek znajdują się samodzielne aparaty kontrolujące dostęp do drzwi wejściowych lub uniemożliwiające wstęp dzieciom. Oprócz czujników ruchu, w ofercie Nietopiel znajdują się detektory wykrywające ulatnianie się gazu, dymu, stłuczenie szyby czy wywołanie pożaru, które często towarzyszą włamaniom.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Wybierz czujnik zgodnie z potrzebami

Montaż detektorów ruchu w Twoim domu

Nie musisz obawiać się fałszywych alarmów, wywołanych ruchem zwierząt domowych. Proponowane przez Nietopiel czujniki ruchu przystosowane są do ochrony pomieszczeń, w których przebywają czworonożni przyjaciele.

Np. w czujniku Jablotron zastosowano wysokiej jakości optyki cyfrowe, które umożliwiają pracę w dwóch trybach: standardowym i specjalnym, dedykowanym dla zwierząt, które mają skaczący lub śledzący tryb chodzenia (pies, kot).

Dla czujnika dostępne są również wersje bezprzewodowe np. JA-86P. Dostarczamy zarówno wewnętrzne czujniki ruchu, jak i detektory zewnętrzne. Czujniki posiadają estetyczne obudowy, dyskretnie wpisujące się w aranżacje wnętrz.

 

Najlepsi producenci, konkurencyjne ceny

W ofercie Nietopiel znajdą Państwo sprzęt uznanych producentów. Proponujemy różnego rodzaju detektory w atrakcyjnych cenach, które dostarczamy do Poznania lub innych miast Polski. Są to m. in:

  • czujniki dymu, tlenku węgla, gazu, stłuczenia szyby itp.,
  • zwykłe i miniaturowe czujki podczerwieni,
  • wykonujące zdjęcia w nocy czujniki z lampą błyskową,
  • precyzyjne czujniki dualne,
  • wysokiej jakości czujki cyfrowe i z precyzyjną optyką lustrzaną.

Tagi: czujnik ruchu cena Poznań

Zobacz także: alarmy Poznań

Zadzwoń

Napisz