Bezpieczeństwo podczas zajęć i przerwy

Polecamy szeroki wybór kompleksowych rozwiązań z zakresu monitoringu szkoły. Oferujemy wysokiej jakości kamery, które można zainstalować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Dzięki monitoringowi uczelni i szkoły od firmy Nietopiel będą mieli Państwo podgląd na wydarzenia:

  • na sali gimnastycznej,
  • na boisku szkolnym,
  • na korytarzu.

Oferowane między innymi mieszkańcom Wrocławia zestawy kamer do monitoringu szkoły umożliwiają kontrolowanie wydarzeń z udziałem uczniów. Dzięki sprawnemu monitoringowi można na przykład wykryć akty wandalizmu albo zapobiec bójce.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Identyfikacja intruzów

System telewizji dozorowej CCTV w szkole jest również przydatny do wykrycia osób, które nie powinny znajdować się na terenie obiektu. W ofercie firmy Nietopiel znajdują się wysokiej jakości kamery IP i rejestratory IP, dzięki którym można skutecznie zidentyfikować intruza. Wysoka rozdzielczość pozwala na rozpoznanie twarzy.

Naszym klientom proponujemy zakup rejestratora kamery. Dzięki niemu będą mieli Państwo możliwość nagrywania obrazu. Jego zaletą jest to, że nie trzeba śledzić wydarzeń na żywo. Możemy wrócić do zdarzenia za jakiś czas i obejrzeć nagranie z odtworzenia.

Wszystkim naszym klientom, między innymi z Wrocławia, polecamy usługę montażu kupionych kamer do szkoły. Fachowa instalacja jest gwarancją prawidłowego działania i skuteczności monitoringu. A co za tym idzie, bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie szkoły czy uczelni.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty firmy Nietopiel. Oferowany przez nas sprzęt dostępny jest w atrakcyjnych cenach. Proponujemy rozwiązania, które skutecznie ochronią każdą placówkę przed złodziejami.

Zadzwoń

Napisz