Kamery do monitoringu sklepu skutecznym narzędziem do walki ze złodziejami

Oferowane przez firmę Nietopiel kamery do sklepu są niezawodnym narzędziem do walki z włamywaczami i złodziejami. Pozwalają nie tylko zidentyfikować sprawcę ewentualnego przestępstwa, ale mają również działanie prewencyjne. Skutecznie zapobiegają wszelkim próbom kradzieży. Widok kamer działa odstraszająco na przestępcę. Znajdujący się w naszej ofercie monitoring jest niezbędnym elementem systemu bezpieczeństwa w każdym sklepie.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Monitoring sklepu od sprawdzonych producentów

Rozwiązania, jakie proponujemy klientom z Wrocławia zostały sprawdzone w praktyce przez naszych specjalistów.

Dostarczamy Państwu sprzęt wyłącznie najwyższej jakości, od renomowanych producentów, takich jak:

  • Bosch,
  • Samsung,
  • Pelco,
  • Ultrak,
  • Ganz,
  • Novus.

Zestaw kamer do monitoringu sklepu we Wrocławiu pozwala na prowadzenie skutecznych działań przez całą dobę. W naszym asortymencie znajduje się sprzęt, który umożliwia przesyłanie i nagrywanie obrazu w ciemności. Co ważne, w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu Państwa sklep będzie chroniony nie tylko w ciągu dnia, ale także w nocy.

Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez firmę Nietopiel monitoring sklepu może być także prowadzony zdalnie, przez internet. To bardzo wygodne rozwiązanie. Będą mogli Państwo podglądać swój sklep z dowolnego miejsca, na przykład z domowego fotela.

Warunkiem skutecznego działania systemu monitoringu CCTV w sklepie jest prawidłowy montaż, co mogą zagwarantować Państwu fachowcy firmy Nietopiel. Zachęcamy Państwa do skorzystania naszej usługi profesjonalnej instalacji kamer.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Zadzwoń

Napisz