Skuteczna ochrona

Znajdujące się w ofercie Nietopiel kamery można zainstalować w siedzibie każdej firmy. Oferujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, dzięki którym Państwa mienie będzie skutecznie chronione przed złodziejami. Nasze zestawy kamer zapewnią także bezpieczeństwo osobom znajdującym się w budynku. To ochrona zarówno pracowników, jak i Państwa gości czy klientów.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Identyfikacja twarzy

Proponujemy nowoczesny sprzęt do monitoringu IP, który pozwala na obserwowanie wydarzeń w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu możliwa będzie skuteczna identyfikacja złodzieja bądź wandala.

Monitoring firmy we Wrocławiu oferowany przez firmę Nietopiel to wysokiej jakości sprzęt. W skład systemu wchodzą między innymi:

  • rejestratory IP,
  • kamery IP.

Kupując u nas rejestrator, będą mieli Państwo możliwość nagrywania obrazu i przeglądania go z odtworzenia.

System telewizji dozorowej w firmie to także sposób na kontrolowanie pracowników. Można skutecznie monitorować ich wydajność oraz wykryć ewentualne nadużycia lub kradzieże.

Naszym klientom oferujemy także fachowy montaż kupionych kamer do firmy.

Przeprowadzenie instalacji przez naszych specjalistów jest gwarancją prawidłowego funkcjonowania monitoringu. Dzięki temu Państwa firma będzie bezpieczna.

Oferowany przez firmę Nietopiel monitoring firmy dostępny jest w atrakcyjnych cenach.

Zadzwoń

Napisz