Skuteczne zabezpieczenie placu budowy

Kamery do monitoringu zapobiegają między innymi kradzieżom materiałów budowlanych. Nie tylko przez osoby z zewnątrz, ale także przez nieuczciwych robotników. Zainstalowane kamery działają prewencyjnie. Ich widok może odstraszyć i zniechęcić potencjalnego przestępcę.

System monitoringu chroni nie tylko przed złodziejami, ale także wandalami. Dzięki niemu na teren budowy nie będą wchodzić osoby, które nie są do tego upoważnione. To skuteczne zabezpieczenie przed niszczeniem Państwa mienia znajdującego się na placu budowy.

Monitoring, polecany między innymi mieszkańcom Wrocławia, może służyć także do kontrolowania robotników. Przy jego pomocy można na przykład kontrolować wydajność pracowników oraz to, co robią w godzinach pracy.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Monitoring budowy 24h

Sprzęt znajdujący się w naszej ofercie pochodzi od renomowanych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że naszym klientom oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne:

  • kamery IP,
  • rejestratory IP,
  • kamery wyposażone w czujnik ruchu.

Oferowane przez nas zestawy kamer umożliwiają nagrywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu można w łatwy sposób rozpoznać twarz złodzieja czy wandala.

Nasz monitoring IP pozwala także na prowadzenie skutecznego monitoringu w ciemności. Dzięki temu teren Państwa budowy będzie chroniony przez całą dobę, także w nocy.

Klientom z Wrocławia proponujemy również rozwiązania, które umożliwiają prowadzenie monitoringu zdalnego, przez internet. Dzięki temu będą mieli Państwo możliwość śledzenia wydarzeń będąc na przykład w domu albo w delegacji.

Gwarancją skutecznego monitoringu jest jego profesjonalna instalacja. Dlatego też zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, w skład której wchodzi także usługa montażu. Dzięki temu system będzie działał sprawnie i bezawaryjnie.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Zadzwoń

Napisz