Telewizja przemysłowa w biurze

Znajdujące się w naszej ofercie zestawy kamer do monitoringu biura zapewnią poczucie bezpieczeństwa Państwa pracownikom. Telewizja dozorowa CCTV to także skuteczny sposób na ochronę mienia przed złodziejami i wandalami. Kamery można zamontować wewnątrz budynku oraz na zewnątrz, na przykład na parkingu.

Oferowane przez firmę Nietopiel rozwiązania to skuteczna ochrona przed złodziejami z zewnątrz, jak również przed nieuczciwymi pracownikami.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Monitoring online

W naszym asortymencie znajdą Państwo rozwiązania umożliwiające monitoring biura przez internet. Wydarzenia dziejące się w firmie można obserwować na przykład z domu. Dzięki wysokiej jakości sprzętowi możliwy jest również skuteczny monitoring w nocy.

Wydarzenia mogą być śledzone na żywo przy pomocy monitora CCTV lub z odtworzenia.

Na oglądanie obrazu z odtworzenia pozwalają rejestratory kamer. W ofercie firmy Nietopiel znajdują się nowoczesne rejestratory IP, umożliwiające nagrywanie w wysokiej rozdzielczości.

Dzięki wysokiej rozdzielczości monitoring biura, oferowany między innymi mieszkańcom Wrocławia, pozwala skutecznie rozpoznać twarz złodzieja oraz każdej osoby, która nie powinna znajdować się na terenie obiektu.

Przy pomocy telewizji przemysłowej CCTV można również kontrolować swoich pracowników. Kamery do biura dają możliwość:

  • kontrolowania wydajności pracowników,
  • sprawdzenia, czy pracownicy nie wynoszą własności firmy do domu.

Klientom z Wrocławia oferujemy fachowy montaż zestawu kamer do monitoringu biura. Przeprowadzenie instalacji przez specjalistów gwarantuje prawidłowe działanie systemu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kamer do biura. Sprzęt znajdujący się w asortymencie firmy Nietopiel dostępny jest w konkurencyjnych cenach.

Zadzwoń

Napisz