Monitoring magazynu we Wrocławiu – skuteczny straszak na złodziei

Kamery do magazynu od firmy Nietopiel to świetny sposób na zabezpieczenie towaru. Monitoring często działa prewencyjnie. Widok kamer powoduje, że potencjalny przestępca rezygnuje z dokonania kradzieży.

Zestaw kamer do monitoringu magazynu sprawdza się także do kontrolowania pracowników. Przy jego pomocy można na przykład nadzorować proces rozładunku towaru. Kamery pozwalają:

  • zapobiec kradzieży,
  • zidentyfikować sprawcę przestępstwa.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Zestaw kamer do monitoringu magazynu od najlepszych producentów

Oferowany przedsiębiorcom z Wrocławia monitoring magazynu pochodzi od najlepszych dostawców. Polecamy Państwu wyłącznie sprawdzone rozwiązania, gwarantujące bezawaryjne działanie. W naszej ofercie znajdują się rejestratory i kamery do magazynu takich czołowych marek, jak:

  • Bosch,
  • Samsung,
  • Ultrak,
  • Ganz,
  • Novus,
  • Pelco.

Sprzęt dostarczany przez tych producentów pozwala przesyłać i rejestrować obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu możliwa jest identyfikacja sprawcy kradzieży towaru. Nagranie video może być także ważnym dowodem w sprawie dokonanego przestępstwa.

Klientom z Wrocławia oferujemy nowoczesny monitoring, który umożliwia prowadzenie działań także w ciemności. W przypadku magazynów jest to szczególnie ważne, ponieważ są one z reguły słabo oświetlone.

Mało tego, w naszej ofercie znajduje się również monitoring magazynu przez internet. To bardzo wygodne rozwiązanie. Pomieszczenie może być monitorowane z dowolnego miejsca, nawet z domu.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oferowanym przez firmę Nietopiel Państwa magazyn będzie bezpieczny całą dobę. Przedsiębiorcom z Wrocławia rekomendujemy skorzystanie z naszej oferty montażu. Instalacja przeprowadzona przez specjalistów firmy Nietopiel to gwarancja bezawaryjnego działania monitoringu magazynu.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Zadzwoń

Napisz