Czy warto mieć kamery do monitorowania stodoły?

Odpowiednio dobrany i rozstawiony monitoring stodoły pozwala rejestrować wszystko to, co dzieje się w obiekcie, jak i przy jego obejściu. Jeżeli klient nie wie, jaką dokładnie powinien wybrać kamerę do monitoringu gospodarstwa, może liczyć na profesjonalną poradę specjalistów z firmy Nietopiel. Wysokiej jakości sprzęt gwarantuje:

  • ostre i wyraźne nagrania - w razie zarejestrowania incydentu mogą służyć one jako dowód w sprawie oraz pomóc uzyskać, np. odszkodowanie, 
  • nagrywanie obrazu za dnia, jak i nocą, 
  • długi czas eksploatacji.

Tego typu monitoring stodoły, w razie kradzieży, pozwoli zidentyfikować sprawcę i ocenić straty w gospodarstwie. Dzięki niemu da się również wychwycić pewne nieścisłości, jeżeli chodzi o ergonomię pracy, które w późniejszym czasie będzie można wyeliminować. 

Ile może kosztować monitoring stodoły? 

Cena, dostosowanego do potrzeb inwestora monitoringu stodoły, uzależniona jest od ilości sprzętu oraz jego rodzaju. W ofercie firmy Nietopiel klient znajdzie kamery bezprzewodowe, IP, CCTV. Może on również liczyć na profesjonalny montaż, którym zajmują się fachowcy, posiadający niezbędne licencje, oraz całodobową pomoc techniczną. Odpowiednio dobrany do swoich potrzeb monitoring Poznań to inwestycja na lata. 
 

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Zadzwoń

Napisz