MONITORING OSIEDLA W POZNANIU – GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU

Nowoczesne kamery na osiedle Poznań można zamontować w wielu miejscach. Dzięki nim mogą mieć Państwo podgląd na:

 • parking,
 • wejście do budynku,
 • poszczególne wnętrza w budynku. Najczęściej instaluje się kamery na klatce schodowej i na korytarzu,
 • teren placu zabaw,
 • wiaty i kontenery na śmieci.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Zestaw kamer do monitoringu osiedla w Poznaniu – wysoka jakość nagrań w każdych warunkach

Osobom odpowiedzialnym za porządek i bezpieczeństwo szczególnie polecamy systemy monitoringu na osiedle Poznań, które rejestrują obraz w jakości Full HD. Zajmujemy się ich sprzedażą, ale i profesjonalnym montażem. 

Oferujemy Państwu monitoring osiedla Poznań, a w tym rejestratory i kamery takich marek, jak:

 • Ultrak,
 • Bosch,
 • Pelco,
 • Samsung,
 • Novus,
 • Ganz.

Dostępne w sprzedaży kamery do monitoringu osiedla Poznań są przystosowane do działania na otwartych przestrzeniach. Odporne są na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne czynniki atmosferyczne. Nie jest im straszny wiatr, deszcze, śnieg, promienie słoneczne, czy też skrajne temperatury. 

Monitoring osiedlowy Poznań powinien niezawodnie działać przez 24 godziny na dobę, dlatego też polecamy klientom kamery, które przystosowane są do pracy w ciemności. Nasz sprzęt gwarantuje wysoką jakość nagrań także w nocy. Nadaje się również do pomieszczeń, które są mniej oświetlone (mowa tu o piwnicach i klatce schodowej). Monitoring od firmy Nietopiel to gwarancja skuteczności w każdych warunkach.

Nowoczesny i niezawodny monitoring osiedla 

Monitoring osiedla pełni bardzo ważną funkcję. Nie tylko daje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, ale i minimalizuje ryzyko wystąpienia kradzieży i aktów wandalizmu. Firma Nietopiel oferuje Państwu nowoczesne kamery na osiedle w Poznaniu, razem z usługą montażu. Profesjonalna instalacja kamer jest gwarancją niezawodnie działającego systemu. Odpowiednio dobrany monitoring osiedla umożliwia obserwację dużego terenu zarówno w dzień, jak i w nocy (kamery z podczerwienią). 

Jeżeli nie wiedzą Państwo, jakie kamery do monitoringu osiedla sprawdzą się najlepiej, to firma Nietopiel służy w tej kwestii merytorycznym wsparciem. Konsultanci pomogą Państwu wybrać właściwy sprzęt –zarówno jeżeli chodzi o parametry techniczne, jak i przedział cenowy. W przypadku ewentualnej usterki zapewniamy także 24-godzinny dostęp do pomocy technicznej. Polecamy także:

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Zadzwoń

Napisz