Bezpieczeństwo i porządek dzięki monitoringowi osiedla w Poznaniu

Oferowany przez nas monitoring można zamontować w wielu miejscach na terenie osiedla. W zależności od tego, na co będą chcieli mieć Państwo podgląd, kamery mogą być umieszczone:

 • na parkingu,
 • przed wejściem do budynku,
 • wewnątrz budynku – na klatce schodowej i korytarzu,
 • na placu zabaw,
 • koło kontenerów na śmieci.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Zestaw kamer do monitoringu osiedla w Poznaniu – wysoka jakość nagrań w każdych warunkach

Osobom odpowiedzialnym za porządek i bezpieczeństwo na terenie osiedli w Poznaniu oferujemy kamery i rejestratory, które pozwalają na monitorowanie w jakości Full HD. Zajmujemy się sprzedażą i montażem urządzeń najlepszych producentów, takich które gwarantują nie tylko wysoką jakość nagrań, ale także bezawaryjność.

Oferujemy Państwu rejestratory i kamery do osiedla takich marek, jak:

 • Ultrak,
 • Bosch,
 • Pelco,
 • Samsung,
 • Novus,
 • Ganz.

Nasz monitoring osiedla jest przystosowany do działania w warunkach zewnętrznych. Kamery są odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne czynniki atmosferyczne, takie jak na przykład wiatr, deszcz, śnieg, wysokie i niskie temperatury, promieniowanie słoneczne.

Monitoring osiedla, który polecamy klientom z Poznania, bardzo dobrze sprawdza się w ciemności. Nasz sprzęt gwarantuje wysoką jakość nagrań przez całą dobę, także w nocy. Nadaje się również do pomieszczeń, które są mniej oświetlone, na przykład piwnicy albo klatki schodowej. Zestawy kamer od firmy Nietopiel to gwarancja skuteczności w każdych warunkach.

Nowoczesny i niezawodny monitoring osiedla 

Monitoring osiedla pełni bardzo ważną funkcję. Nie tylko daje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, ale i skutecznie zniechęca wandali oraz złodziei do działania. Firma Nietopiel oferuje Państwu nowoczesny monitoring osiedla w Poznaniu, razem z usługą montażu. Profesjonalne założenie kamer jest gwarancją niezawodnie działającego systemu. Odpowiednio dobrany monitoring osiedla umożliwia obserwację dużego terenu zarówno w dzień, jak i w nocy (kamery z podczerwienią). 

Jeżeli nie wiedzą Państwo, jaki monitoring na osiedle w Poznaniu sprawdzi się najlepiej, to firma Nietopiel służy w tej kwestii merytorycznym wsparciem - konsultanci są do Państwa dyspozycji. Pomogą oni wybrać z rozbudowanej oferty właściwy sprzęt - zarówno jeżeli chodzi o parametry techniczne, jak i przedział cenowy. Zakupiony u nas monitoring osiedla jest skuteczny. W przypadku ewentualnej usterki zapewniamy także 24-godzinny dostęp do pomocy technicznej.  
 

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Zadzwoń

Napisz