Bezpieczni uczniowie i studenci

Polecane przez Nietopiel zestawy kamer do monitoringu w Poznaniu zapewniają bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na terenie placówki oświatowej. Proponujemy Państwu sprzęt, który można zainstalować na przykład w:

  • przedszkolu,
  • szkole,
  • uczelni.

Monitoring szkoły gwarantuje ochronę nie tylko osób przebywających wewnątrz obiektu. Sprawny system telewizji przemysłowej CCTV zapewnia także bezpieczeństwo uczniów znajdujących się przed szkołą, na przykład na boisku szkolnym. Podgląd na boisko szkolne jest bardzo istotne z punktu widzenia zachowania bezpieczeństwa na terenie placówki oświatowej.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Nowoczesny monitoring IP

Monitoring od firmy Nietopiel umożliwia także podgląd na wejście do szkoły czy uczelni. Nowoczesne kamery, które Państwu oferujemy, pozwalają rozpoznać twarze osób wchodzących do szkoły. Dzięki wysokiej rozdzielczości naszego sprzętu można bez problemu zidentyfikować szkolnego złodzieja. Rozpoznanie twarzy jest możliwe dzięki znajdującym się w naszej ofercie nowoczesnym kamerom i rejestratorom IP.

Zestaw kamer do monitoringu szkoły w Poznaniu to nie tylko ochrona przed osobami z zewnątrz. Oferowane przez nas rozwiązania umożliwiają kontrolę i wykrycie niepożądanych zachowań ze strony uczniów czy studentów. System telewizji przemysłowej pozwala na przykład zapobiec bójce lub wykryć jej uczestników.

Wykrycie sprawców bójki jest możliwe między innymi dzięki nowoczesnym rejestratorom kamer. To urządzenia, które umożliwiają nagrywanie obrazu. Dzięki rejestratorowi będą mogli Państwo obejrzeć zapisane wcześniej wydarzenie. Sprzęt oferowany przez firmę Nietopiel pozwala nagrywać obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości.

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa na terenie placówki oświatowej w Poznaniu proponujemy skorzystać z naszej usługi montażu monitoringu szkoły. Instalacja przeprowadzona przez fachowców firmy Nietopiel gwarantuje sprawne i niezawodne działanie systemu. Kamery oferowane między innymi w Poznaniu dostępne są w przystępnych cenach.

Zadzwoń

Napisz