Niezawodna ochrona siedziby Państwa firmy

Polecane przez nas zestawy kamer przeznaczone są do monitoringu każdej siedziby firmy, niezależnie od jej wielkości czy lokalizacji. Kamery, które proponujemy między innymi mieszkańcom Poznania, są najwyższej jakości. Gwarantują niezawodne i bezawaryjne działanie systemu telewizji przemysłowej CCTV w Państwa firmie.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Skuteczne zabezpieczenie całego terenu firmy

Oferowane przez nas kamery do monitoringu firmy można zamontować wewnątrz oraz na zewnątrz obiektu. Dzięki temu chronione są nie tylko osoby i mienie znajdujące się w środku budynku, ale także:

  • brama wjazdowa,
  • firmowy parking,
  • wejście do budynku.

Montaż monitoringu na Państwa parkingu firmowym to bardzo korzystne rozwiązanie. Dzięki zestawowi kamer samochody będą zabezpieczone przed złodziejami oraz wandalami. Skutecznie ochronią nie tylko auta pracowników, ale też pojazdy Państwa gości czy klientów.

Podgląd na bramę wjazdową pozwoli z kolei zidentyfikować osoby, które nie powinny znajdować się na terenie Państwa firmy. Dzięki temu, że sprzedawane przez Nietopiel zestawy kamer do monitoringu firmy wyróżniają się wysoką jakością i rozdzielczością obrazu, w łatwy sposób można rozpoznać twarz intruza.

W ofercie firmy Nietopiel znajduje się bogaty wybór nowoczesnych kamer i rejestratorów IP. Naszym klientom, w tym mieszkańcom Poznania, rekomendujemy zakup rejestratora. Umożliwia on nagrywanie obrazu. Nagrane wydarzenie można po jakimś czasie odtworzyć, na przykład w celu identyfikacji sprawcy kradzieży.

Monitoring firmy umożliwia także kontrolę pracowników. Dzięki niemu można nie tylko wykryć złodziei. Kamery w firmie to także niezawodny sposób na kontrolowanie wydajności pracowników.

Mieszkańcom Poznania, oraz wszystkim naszym klientom, zapewniamy usługę profesjonalnego montażu kupionych kamer do monitoringu firmy. Fachowa instalacja sprzętu gwarantuje niezawodne i bezawaryjne działanie systemu telewizji dozorowej CCTV w Państwa firmie. Oferowany przez nas sprzęt dostępny jest w atrakcyjnych cenach.

Zobacz także: monitoring szkoły, monitoring biura

 

 

 

Zadzwoń

Napisz