Zabezpieczenie przed złodziejami i wandalami

Montaż na placu budowy kamer to bardzo korzystne rozwiązanie. Pozwalają one między innymi zapobiec kradzieżom materiałów budowlanych, zarówno przez osoby z zewnątrz, jak i nieuczciwych pracowników. Widok kamer działa prewencyjnie. Ich widok odstrasza potencjalnych złodziei.

Podobnie jest w przypadku wandali. Dzięki zainstalowanym kamerom na teren budowy nie będą wchodzić nieupoważnione do tego osoby. Monitoring od firmy Nietopiel z Poznania skutecznie przeciwdziała niszczeniu mienia znajdującego się na budowie.

Oferowany przez nas monitoring może być także narzędziem do kontrolowania pracowników. Kamery pozwalają na przykład weryfikować wydajność budowlańców. Dają podgląd na to, co pracownicy robią w godzinach pracy.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Skuteczny monitoring budowy przez całą dobę

W skład monitoringu, który polecamy między innymi mieszkańcom Poznania, wchodzi wysokiej jakości sprzęt od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Oferujemy Państwu niezawodne:

  • kamery IP,
  • rejestratory IP,
  • kamery z czujnikiem ruchu.

Znajdujący się w naszej ofercie monitoring IP umożliwia nagrywanie obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości. Pozwala to zidentyfikować i rozpoznać twarz złodzieja czy innych intruzów.

Kamery, które Państwu polecamy umożliwiają także skuteczny monitoring w ciemności. Dzięki temu plac budowy chroniony jest przez całą dobę.

Dodatkowo posiadamy w sprzedaży sprzęt umożliwiający monitoring zdalny, przez internet. To bardzo wygodne rozwiązanie. Wydarzenia z placu budowy można obserwować na przykład z domu albo podczas służbowego wyjazdu.

Naszym klientom rekomendujemy skorzystanie z usługi montażu kupionego zestawu kamer przez specjalistów firmy Nietopiel. Dzięki temu będą mieli Państwo pewność, że system będzie zainstalowany w prawidłowy sposób.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Zadzwoń

Napisz