KAMERY DO BIURA POZNAŃ – INWESTYCJA W NOWOCZESNY SYSTEM TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ CCTV

Każda polecana w naszym asortymencie kamera do biura Poznań jest gwarancją bezpieczeństwa danego budynku. To skuteczne rozwiązanie zarówno dla małych biur, jak i dużych biurowców. Sprzęt od firmy Nietopiel chroni zarówno pracowników, jak i klientów oraz gości, którzy postanowili odwiedzić firmę.

Monitoring biura Poznań to niezawodne zabezpieczenie przed złodziejami, a także wandalami. To także skuteczna ochrona przed nieuczciwymi pracownikami. Dzięki zamontowanym kamerom można w łatwy sposób wykryć osoby, które wynoszą na zewnątrz firmowe mienie. Dodatkowo dobrze rozlokowany zestaw do monitoringu pozwala czuwać nad wydajnością pracowników.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Skuteczny monitoring biura w ciemności

Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest kamera do biura Poznań, która pozwala podglądać obraz w czasie rzeczywistym przez internet. Posiadamy w sprzedaży nowoczesny sprzęt, dzięki któremu będą mogli Państwo z domu czuwać nad tym, co dzieje się w siedzibie firmy.

Klientom Nietopiel rekomendujemy różne systemy zabezpieczeń. Jednym z nich jest monitoring parkingu. Dzięki niemu chronione będzie nie tylko biuro, ale też zaparkowane przed budynkiem:

  • samochody pracowników,
  • auta gości.

Inwestując w najnowszy monitoring Poznań, zyskuje się sprzęt, który pozwala rozpoznać twarz konkretnej osoby. Dzięki nowoczesnym rejestratorom i kamerom IP można zidentyfikować na przykład sprawcę włamania. Znajdujące się w naszej ofercie kamery do biura i rejestratory IP umożliwiają nagrywanie obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości, także w nocy.

Wszystkim naszym klientom proponujemy skorzystanie z usługi montażu systemu monitoringu biura w Poznaniu. Pracownicy firmy Nietopiel to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dopilnują, aby cały sprzęt działał w prawidłowy sposób. Oferowane przez Nietopiel zestawy kamer do monitoringu biura dostępne są w atrakcyjnych cenach. Polecamy także instalacje teletechniczne Poznań oraz systemy alarmowe Poznań.

 

Zadzwoń

Napisz