Kamery do monitoringu magazynu w Poznaniu – zapewnij skuteczną ochronę swojego towaru!

Przedsiębiorcom z Poznania polecamy zestaw kamer do monitoringu magazynu, który świetnie się sprawdza jako zabezpieczenie towaru przed kradzieżą. Pozwala nie tylko wykryć sprawcę ewentualnego przestępstwa, ale także jemu zapobiec. W jaki sposób?

Kamery bardzo często działają odstraszająco. Są swego rodzaju straszakiem. Ich widok może skutecznie zniechęcić potencjalnego złodzieja do dokonania kradzieży. Gdyby nie one, do kradzieży zapewne by doszło.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Najlepsze kamery do magazynu od sprawdzonych dostawców

W naszej ofercie znajduje się sprzęt od najlepszych producentów. Dbamy o to, żeby w ręce naszych klientów trafiały wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Przedsiębiorcom z Poznania, którzy chcą zabezpieczyć swój magazyn, polecamy kamery i rejestratory takich marek, jak:

  • Novus,
  • Bosch,
  • Samsung,
  • Ultrak,
  • Ganz,
  • Pelco.

To nowoczesny sprzęt, który umożliwia przesyłanie i nagrywanie obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości, pozwalającej rozpoznać twarz monitorowanej osoby. Nagranie takie może być ważnym dowodem w sprawie kradzieży.

Dzięki naszemu sprzętowi monitoring magazynu możliwy jest także w nocy. Jest to szczególnie istotne w tego typu pomieszczeniach. Magazyny są zazwyczaj dość słabo oświetlone.

 

Monitoring magazynu może być także prowadzony zdalnie, przez internet. To bardzo wygodne rozwiązanie. Dzięki niemu będą mogli Państwo monitorować obiekt z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

 

Przedsiębiorcom z Poznania proponujemy skorzystanie z oferty montażu kupionych u nas kamer. Dzięki specjalistom firmy Nietopiel będą mieli Państwo pewność, że system został podłączony w prawidłowy sposób.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Zadzwoń

Napisz