instalacja atrap kamer

W ofercie Firmy Nietopiel w Poznaniu znajdą Państwo nie tylko niezawodne systemy bezpieczeństwa, ale również atrapy kamer monitoringu oraz kamer zewnętrznych. To optymalne rozwiązanie dla firm i osób prywatnych, które nie dysponują budżetem na zakup prawdziwych kamer monitorujących.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Trudne do odróżnienia – atrapy kamer przemysłowych

Montaż i podłączenie atrap kamer

Sama obecność atrapy kamery zewnętrznej lub wewnętrznej może uchronić obiekt przed aktem wandalizmu. Wielu właścicieli prywatnych sklepów lub domków letniskowych decyduje się na takie rozwiązanie, ze względu na korzystną cenę atrapy kamery.

Sama obecność atrapy kamer monitoringu w skuteczny sposób powinna odstraszyć złodzieja. Większość atrap kamer przemysłowych, które są dostępne w naszej poznańskiej siedzibie, są wyposażone w stale migającą, czerwoną diodę LED. Dzięki temu, atrapa kamery zewnętrznej wydaje się bardziej realistyczna i imituje proces rejestrowania obrazu.

 

Bez stałego podłączenia do prądu

Producenci atrap kamer do monitoringu wyposażonych w diodę LED, stosują również baterie solarne, aby uniknąć konieczności stałego podłączenia urządzenia do prądu. W ofercie firmy Nietopiel z Poznania znajdą Państwo atrapy kamer:

  • przemysłowych,
  • zewnętrznych,
  • wewnętrznych,
  • do monitoringu.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi: atrapy kamer zewnętrznych cena, atrapy kamer przemysłowych Poznań

Zobacz także: monitoring Poznań

Zadzwoń

Napisz