Instalacja centrali alarmowej – na co zwrócić uwagę?

Centralka alarmowa powinna być montowana w trudno dostępnym miejscu dla złodzieja. W przypadku odcięcia zasilania od centralki alarmowej, zabezpieczenie przestanie działać poprawnie. Obraz z kamer nie będzie zapisywany, detektory i czujniki ruchu nie będą spełniały swojej funkcji. Zachęcamy do skorzystania z usług montażowych naszej firmy – zapewniamy profesjonalną instalację centrali alarmowej, systemów alarmowych oraz montaż systemów monitoringu.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Profesjonalne urządzenia alarmowe - sprzedaż i podłączenie

Centrala alarmowa stanowi jeden z najważniejszych elementów całego systemu zabezpieczającego. Bez odpowiednio dopasowanej do systemu monitorującego centrali alarmowej, zabezpieczenie może zawieść. Do urządzenia trafiają wszystkie zarejestrowane informacje i alarmy, między innymi z:

  • czujników ruchu,
  • czujników podczerwieni,
  • sygnalizatorów alarmowych.

Najlepsze modele centrali alarmowej posiadają własny akumulator zasilający, aby urządzenie rejestrowało podejrzane zdarzenia, nawet w przypadku awarii prądu. Większość nowych modeli posiada również wbudowany komunikator GSM, który zdalnie wysyła informacje w postaci wiadomości sms.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą instalacji alarmowych, urządzeń monitorujących i sygnalizacji pożarowych dostępnych w Nietopiel.

 

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi: instalacje alarmowe cena, systemy bezpieczeństwa, urządzenia alarmowe

Zobacz także: centrala alarmowa Gniezno, centrala alarmowa Konin, centrala alarmowa Wrocław.

Zadzwoń

Napisz