Bezpieczeństwo uczniów i studentów w Koninie

Zestawy kamer do monitoringu szkoły w Koninie polecane przez firmę Nietopiel zwiększają bezpieczeństwo osób przebywających na terenie każdej placówki oświatowej. Nasz monitoring można zamontować w:

  • szkole,
  • uczelni,
  • przedszkolu.

Sprawny system telewizji przemysłowej CCTV w szkole to nie tylko bezpieczeństwo uczniów przebywających wewnątrz budynku. To także skuteczna ochrona dzieci znajdujących się na zewnątrz, na przykład na boisku szkolnym.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Nowoczesne kamery i rejestratory

Kamery w szkole można zamontować w takim miejscu, aby uzyskać podgląd na wejście do budynku. Dzięki temu możliwy jest stały monitoring osób, które wchodzą lub wychodzą ze szkoły. Sprzęt znajdujący się w ofercie firmy Nietopiel wyróżnia się wysoką rozdzielczością, dzięki czemu można w łatwy sposób rozpoznać twarze osób przebywających na terenie placówki oświatowej. Ułatwia to identyfikację złodziei, wandali itp.

Dostępny między innymi w Koninie monitoring szkoły i uczelni pozwala wykryć niepożądane zachowania wśród uczniów. Dzięki niemu można na przykład zapobiec groźnej bójce.

Nietopiel posiada w sprzedaży nowoczesne rejestratory kamer, które umożliwiają nagrywanie przesyłanego obrazu. To bardzo przydatne urządzenia. Dzięki nim można z odtworzenia obejrzeć wydarzenie, które miało miejsce jakiś czas temu.

Naszym klientom rekomendujemy skorzystanie z usługi montażu monitoringu szkoły w Koninie. Instalacja kamer przeprowadzona przez naszych specjalistów jest gwarancją sprawnego i skutecznego działania całego systemu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą monitoringu CCTV w Koninie.

Zadzwoń

Napisz