Prewencyjne działanie kamer

Zamontowane na budowie kamery chronią znajdujące się tam materiały budowlane przed złodziejami. Nie chodzi tylko o osoby z zewnątrz. Równie dobrze złodziejami mogą okazać się pracujący tam robotnicy chcący wynieść Państwa własność. Monitoring od firmy Nietopiel pozwoli zapobiec takim sytuacjom.

Kamery do monitoringu placu budowy pozwalają także zapobiec aktom wandalizmu. Widok kamer skutecznie zniechęci potencjalnych intruzów. Będą mieli Państwo pewność, że mienie pozostawione na budowie będzie bezpieczne.

Oferowany przez nas monitoring IP mogą również Państwo wykorzystać do kontrolowania swoich pracowników. Kamery pozwolą na przykład na kontrolowanie ich wydajności i tego, co robią w godzinach pracy.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Ochrona placu budowy 24h

Monitoring placu budowy Konin

Zajmujemy się dystrybucją nowoczesnych urządzeń renomowanych marek. Proponujemy Państwu rozwiązania sprawdzone, gwarantujące skuteczne i bezawaryjne działanie systemu. Klientom z Konina oferujemy między innymi wysokiej jakości:

  • kamery IP,
  • rejestratory IP.

Posiadamy w sprzedaży także kamery z czujnikiem ruchu.

Kamery i rejestratory do monitoringu placu budowy znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami. Sprzęt od firmy Nietopiel umożliwia nagrywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości. Wysoka jakość obrazu pozwala w łatwy sposób zidentyfikować sprawcę kradzieży albo zniszczenia.

Kamery na budowę Konin

W naszej bogatej ofercie, skierowanej między innymi do mieszkańców Konina, znajdują się także urządzenia umożliwiające prowadzenie monitoringu w nocy. Dzięki temu rozwiązaniu miejsce budowy chronione będzie przez całą dobę.

Mało tego, posiadamy w sprzedaży również rozwiązania, dzięki którym teren budowy będą mogli Państwo kontrolować zdalnie. Monitoring przez internet to bardzo wygodne rozwiązanie. Umożliwia kontrolowanie miejsca budowy na przykład z domu.

Rekomendujemy Państwu skorzystanie z naszej oferty montażu kupionego systemu. Instalacja przeprowadzona przez specjalistów firmy Nietopiel jest gwarancją prawidłowego i bezawaryjnego działania monitoringu.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Zadzwoń

Napisz