Telewizja przemysłowa CCTV w biurze

Znajdujące się w ofercie firmy Nietopiel zestawy kamer nadają się zarówno do małych biur, jak i dużych biurowców. Polecany przez nas monitoring zapewni bezpieczeństwo nie tylko Państwa pracownikom, ale także gościom i klientom.

Montaż monitoringu w Państwa biurze to skuteczne rozwiązanie, chroniące między innymi przed złodziejami. Zainstalowane kamery pozwolą zapobiec wtargnięciu osób z zewnątrz, które nie powinny mieć wstępu na teren biurowca. Monitoring umożliwia również zidentyfikowanie niepożądanych zachowań u Państwa pracowników. Kamera do monitoringu biura Konin to także efektywne narzędzie do kontrolowania wydajności pracowników.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Monitoring biura przez internet

Kamera do biura Konin

System, który oferujemy między innymi mieszkańcom Konina, umożliwia monitoring biura Konin przez internet. Posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu wydarzenia w biurowcu można śledzić przebywając na przykład w domu albo w delegacji.

W skład polecanego monitoringu biura w Koninie wchodzą wysokiej jakości:

  • kamery IP,
  • rejestratory IP.

Monitoring w biurze Konin

Wyróżnia je między innymi wysoka rozdzielczość przesyłanego i nagrywanego obrazu. Dzięki temu identyfikacja twarzy złodzieja, wandala czy intruza jest bardzo prosta. Dodatkowo posiadamy w sprzedaży sprzęt, który umożliwia monitoring w ciemności. Pozwala to na skuteczną ochronę biura przez 24 godziny na dobę.

Oferta firmy Nietopiel jest kompleksowa. Oferujemy Państwu nie tylko wysokiej jakości sprzęt do monitoringu IP, ale także usługę jego montażu. Instalacja przeprowadzona przez fachowców daje gwarancję skutecznego zabezpieczenia biura. Dzięki naszym specjalistom kupione przez Państwa kamery będą działać w prawidłowy sposób.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą monitoringu IP w Koninie. Polecamy - monitoring do biura Konin!

Zadzwoń

Napisz