Kamery do monitoringu szkoły Gniezno

Klientom z Gniezna, oraz całej Polski, proponujemy nowoczesny sprzęt, który zapewni bezpieczeństwo wszystkich osób przebywającym na terenie placówki oświatowej. Oferowane przez firmę Nietopiel z Poznania zestawy kamer można wykorzystać do monitoringu:

  • szkoły,
  • uczelni,
  • przedszkola.

Sprawny monitoring szkoły to nie tylko bezpieczeństwo osób znajdujących się w budynku. To także skuteczna ochrona uczniów przebywających na zewnątrz, przed szkołą. Dzięki kamerom zamontowanym przed budynkiem można obserwować to, co dzieje się:

  • na boisku szkolnym,
  • przy wejściu do obiektu.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Nagrywanie w wysokiej rozdzielczości

Zestaw do monitoringu szkoły Gniezno

Kamery oferowane przez firmę Nietopiel chronią teren szkoły czy uczelni przed osobami z zewnątrz. Pozwalają skutecznie zidentyfikować złodziei i inne osoby, które nie powinny mieć wstępu do budynku ani też przebywać na terenie placówki.

Firma Nietopiel zajmuje się sprzedażą między innymi markowych rejestratorów IP i kamer IP. Dzięki wysokiej rozdzielczości oferowanego sprzętu, można w łatwy sposób rozpoznać na ekranie monitora konkretne osoby i ich twarze.

Jednak monitoring szkoły to nie tylko zabezpieczenie przed osobami z zewnątrz. To także podgląd na to, co robią uczniowie czy studenci. Dzięki kamerom można na przykład przeciwdziałać bójce albo wykryć sprawcę zniszczenia mienia lub pobicia.

Monitoring szkolny Gniezno - bezpieczeństwo dzieci

W skład polecanego przez nas systemu telewizji dozorowej CCTV wchodzi wspomniany rejestrator kamery. To bardzo przydatne urządzenie, ponieważ umożliwia nagrywanie obrazu. W dowolnym momencie można wrócić do zdarzenia z przeszłości.

Oferowane mieszkańcom Gniezna rejestratory IP pozwalają na zapisywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości.

Podstawą skutecznego działania zestawu kamer do monitoringu szkoły jest jego profesjonalna instalacja. Firma Nietopiel oferuje mieszkańcom Gniezna fachowy montaż kupionego sprzętu. Zapraszamy Państwa do kontaktu i skorzystania z naszej oferty nowoczesnego monitoringu.

Zobacz także: monitoring firmy, monitoring biura

 

 

 

Zadzwoń

Napisz