Skuteczna ochrona mienia każdej firmy

Oferowane przez nas zestawy kamer nadają się do zamontowania w siedzibie każdej firmy. Mieszkańcom Gniezna polecamy wyłącznie sprawdzony sprzęt. Posiadamy w sprzedaży markowe kamery i rejestratory, które gwarantują sprawne i skuteczne funkcjonowanie systemu telewizji przemysłowej CCTV w Państwa firmie.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Ochrona całego terenu firmy

Zajmujemy się dystrybucją sprzętu, który zapewni bezpieczeństwo wszystkich osób przebywającym w firmie.

Dodatkowo kupiony u nas monitoring ochroni mienie znajdujące się wewnątrz obiektu.

Kamery wchodzące w skład monitoringu firmy mogą być zamontowane także na zewnątrz obiektu. Można ustawić je w taki sposób, aby dawały podgląd na:

  • firmowy parking,
  • wejście do firmy,
  • bramę wjazdową.

Monitoring parkingu pozwoli zabezpieczyć samochody pracowników i klientów przed ewentualną kradzieżą lub zniszczeniem.

Z kolei kamery skierowane na wejście czy bramę wjazdową umożliwią zidentyfikowanie osób, które nie powinny mieć wstępu na teren firmy.

Oferowany przez firmę Nietopiel sprzęt do monitoringu IP cechuje się wysoką jakością i rozdzielczością obrazu. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi takie urządzenia do monitoringu firmy w Gnieźnie, jak:

  • nowoczesne kamery IP,
  • markowe rejestratory IP.

Naszym klientom, chcącym skutecznie chronić swoją firmę, rekomendujemy zakup rejestratora. Dzięki niemu będą mieli Państwo możliwość nagrywania obrazu. Co ważne, będzie on zapisywany w wysokiej rozdzielczości. Dobrej jakości obraz umożliwia identyfikację twarzy.

Telewizja przemysłowa zainstalowana w Państwa firmie pozwoli również wykryć nieprawidłowości wśród pracowników. Monitoring umożliwia na przykład zidentyfikowanie osób, które wynoszą firmowe mienie. To także skuteczny sposób na kontrolowanie wydajności Państwa pracowników.

Skuteczny monitoring firmy to taki, który został zamontowany przez specjalistów. Fachowa instalacja gwarantuje prawidłowe działanie zestawu kamer. Firma Nietopiel oferuje swoim klientom usługę montażu kupionego sprzętu. Zapraszamy mieszkańców Gniezna do kontaktu.

Zobacz także: monitoring szkoły, monitoring biura

 

 

 

Zadzwoń

Napisz