Kontrola robotników na placu budowy

Montaż kamer na placu budowy ma w dużej mierze działanie prewencyjne. Ich widok odstrasza bowiem potencjalnych złodziei czy wandali. Wiedząc, że na terenie Państwa budowy zainstalowany jest system monitoringu, przestępca prawdopodobnie zrezygnuje z zamiaru kradzieży materiałów budowlanych.

Kamery od firmy Nietopiel chronią teren budowy nie tylko przed osobami z zewnątrz, ale także nieuczciwymi pracownikami. Monitoring budowy Gniezno pozwala kontrolować, czy robotnicy nie wynoszą z miejsca pracy Państwa własności. Zestaw kamer umożliwia także monitorowanie ich wydajności. Dzięki niemu będą mieli Państwo podgląd na to, co robotnicy robią w godzinach pracy.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Markowy sprzęt do monitoringu budowy

Kamery na budowę Gniezno

Klientom z Gniezna proponujemy sprzęt najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia, które znajdują się w naszej ofercie pochodzą od renomowanych dostawców. Gwarantuje to wysoką jakość nagrań oraz bezawaryjne działanie systemu. W naszym asortymencie znajdują się między innymi nowoczesne kamery i rejestratory takich znanych marek, jak na przykład:

  • Bosch,
  • Samsung,
  • Pelco,
  • Ganz,
  • Ultrak,
  • Novus.

Oferowany przez firmę Nietopiel monitoring IP budowy w Gnieźnie pozwala na przesyłanie i nagrywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu zidentyfikowanie twarzy sprawcy kradzieży czy dewastacji nie stanowi żadnego problemu. Jeśli interesuje Cię monitoring budowy domu Gniezno, skorzystaj z naszej oferty!

Monitoring placu budowy Gniezno

Polecamy Państwu także rozwiązania, które umożliwiają prowadzenie monitoringu placu budowy w nocy. Posiadamy w sprzedaży kamery i rejestratory, które pozwalają na nagrywanie obrazu w ciemności. Dzięki temu miejsce Państwa inwestycji będzie skutecznie chronione przez całą dobę.

Proponujemy Państwu także nowoczesne rozwiązania pozwalające na prowadzenie monitoringu przez internet. Dzięki temu plac budowy można kontrolować na przykład z domu albo przebywając na służbowym wyjeździe.

Gwarancją skuteczności oferowanego przez nas systemu jest profesjonalny montaż. Instalacja przeprowadzona przez specjalistów zapewni bezawaryjne działanie zestawu kamer do monitoringu budowy. Dlatego też wszystkim naszym klientom oferujemy usługę montażu kupionego sprzętu. 

Zapewniamy skuteczne rozwiązania w przystępnych cenach.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Zadzwoń

Napisz