Monitoring w biurze Gniezno

Oferowany przez firmę Nietopiel system telewizji przemysłowej CCTV to gwarancja bezpieczeństwa w Państwa biurze. Klientom z Gniezna polecamy nowoczesne rozwiązania i sprzęt, które zapewnią komfort i poczucie bezpieczeństwa osobom przebywającym w biurze:

  • pracownikom,
  • gościom,
  • klientom.

Monitoring biura w Gnieźnie to zabezpieczenie Państwa mienia przed kradzieżą czy dewastacją. Oferowane przez nas nowoczesne kamery pozwolą zidentyfikować:

   • złodzieja,
   • wandala.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Zabezpieczenie i kontrola

Kamera do biura Gniezno

Zestawy kamer do monitoringu biura to nie tylko skuteczna ochrona przed osobami z zewnątrz, ale także przed nieuczciwymi pracownikami. Sprzęt oferowany przez firmę Nietopiel z Poznania umożliwia kontrolowanie, czy Państwa pracownicy nie wynoszą nic z biura. Montaż kamer to także możliwość kontrolowania ich wydajności.

Monitorować swoje biuro można także przez internet. Proponujemy Państwu rozwiązania, dzięki którym wydarzenia dziejące się w Państwa biurze w Gnieźnie, można oglądać przebywając na przykład w Poznaniu.

Kamery mogą zostać zamontowane także na zewnątrz budynku. Można je skierować na przykład na firmowy parking. Dzięki temu chronione będą samochody pracowników lub gości.

Monitoring biura dostępny między innymi w Gnieźnie umożliwia skuteczną identyfikację twarzy. Firma Nietopiel posiada w sprzedaży wysokiej jakości kamery IP i rejestratory IP. Charakteryzują się one wysoką rozdzielczością, co umożliwia rozpoznanie konkretnej osoby.

Monitoring do biura Gniezno

Wspomniane nowoczesne rejestratory IP dają możliwość nagrywania obrazu, także w nocy. W naszej ofercie znajduje się sprzęt, który pozwala prowadzenie monitoringu biura w ciemności.

Klientom z Gniezna zapewniamy usługę montażu kamer do monitoringu biura. Ważne jest, żeby system został zamontowany przez osoby, które się na tym znają.

Fachowa instalacja, przeprowadzona przez specjalistów firmy Nietopiel, gwarantuje sprawne działanie monitoringu, a co za tym idzie, bezpieczeństwo Państwa biura.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Znajdujący się w asortymencie firmy Nietopiel sprzęt dostępny jest w przystępnych cenach.

Zobacz także: monitoring szkoły, monitoring firmy

 

 

 

Zadzwoń

Napisz