Monitoring magazynu w Gnieźnie – ochrona przed złodziejami

Zestaw kamer do monitoringu magazynu to skuteczna ochrona towaru przed kradzieżą. Oferowane przez nas rozwiązanie to nie tylko zabezpieczenie przed intruzami z zewnątrz, ale także nieuczciwymi pracownikami.

Nagranie z monitoringu może być dowodem w razie wykrycia kradzieży. Pozwala skutecznie zidentyfikować jego sprawcę. Z drugiej jednak strony kamery do magazynu mają działanie prewencyjne. Mogą być skutecznym straszakiem. Pracownik wiedząc, że jest kontrolowany, nie będzie chciał ryzykować.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Monitoring magazynu w czasie rzeczywistym

Kamery do magazynu Gniezno

Przedsiębiorcom z Gniezna proponujemy rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest prowadzenie monitoringu magazynu na żywo. Zestaw kamer pozwala na przykład kontrolować w czasie rzeczywistym rozładunek towaru. Mało tego, czynność ta może być prowadzona z dowolnego miejsca, na przykład z domu. Jest to możliwe dzięki montażowi monitoringu zdalnego, przez internet.

Dzięki naszemu monitoringowi Państwa magazyn będzie chroniony przez całą dobę. W naszej ofercie znajdują się kamery i rejestratory, które umożliwiają przesyłanie i nagrywanie obrazu także w ciemności. Jest to przydatne nie tylko w nocy, ale również w miejscach słabo oświetlonych.

Monitoring do magazynu Gniezno

Klientom z Gniezna polecamy wysokiej jakości sprzęt, który nagrywa obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości. Jakość nagrań pozwala rozpoznać twarz, a przez to zidentyfikować sprawcę włamania czy kradzieży.

Monitoring magazynu od firmy Nietopiel to sprzęt od najlepszych dostawców. Oferujemy Państwu kamery i rejestratory tak renomowanych marek, jak:

  • Samsung,
  • Bosch,
  • Ultrak,
  • Ganz,
  • Pelco,
  • Novus.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Zadzwoń

Napisz