Kompleksowe usługi

Oprócz sprzedaży profesjonalnych rozwiązań z zakresu ochrony mienia i zabezpieczeń budynków, zajmujmy się również zakładaniem kamer w halach produkcyjnych oraz montażem kamer przemysłowych. Jednak kompleksowość usług i przystępna cena atrap kamer sprawiają, że jest to oferta również dla osób prywatnych.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Montaż atrapy kamery – czy warto?

Atrapy kamer zewnętrznych to ekonomiczne rozwiązanie dla właścicieli działek lub posesji. Najlepsze modele są niezwykle podobne do prawdziwych kamer, dlatego skutecznie chronią przed złodziejami.

Już sama obecność monitoringu może ochronić przed kradzieżą wartościowych przedmiotów i samochodów. Atrapy kamer przemysłowych są nie tylko podobne do prawdziwych modeli, ale również imitują pracę systemu monitorującego. 

Najlepsze modele są wyposażone w diodę LED, imitujące rejestrowanie obrazu. Niektóre modele nie wymagają również podłączenia do prądu, ze względu na wbudowaną baterię solarną.

Dzięki temu, raz zainstalowana kamera posłuży właścicielowi na długie lata. Firma Nietopiel specjalizuje się również w montażu czujników ruchu oraz budową telewizji przemysłowej. Zapewniamy:

  • profesjonalne doradztwo,
  • sprawdzony montaż.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Tagi:  atrapy kamer zewnętrznych, atrapy kamer Gniezno cena

Zobacz także: monitoring Gniezno

Zadzwoń

Napisz