Nowoczesny system telewizji przemysłowej CCTV w Państwa biurze

Polecane przez nas kamery do monitoringu biura w Poznaniu gwarantują ochronę każdego biura. To skuteczne rozwiązanie zarówno dla małych biur, jak i dużych biurowców. Sprzęt od firmy Nietopiel gwarantuje bezpieczeństwo pracowników oraz klientów czy gości firmy.

System monitoringu IP to niezawodne zabezpieczenie biura przed złodziejami oraz wandalami. To także skuteczna ochrona przed nieuczciwymi pracownikami. Dzięki zamontowanym kamerom można w łatwy sposób wykryć osoby, które wynoszą na zewnątrz firmowe mienie. Dodatkowo kamery dają możliwość kontrolowania wydajności pracowników biura.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Skuteczny monitoring biura w ciemności

Naszym klientom oferujemy rozwiązania, które umożliwiają monitoring biura w Poznaniu przez internet. Posiadamy w sprzedaży nowoczesny sprzęt, dzięki któremu będą mogli Państwo z domu podglądać to, co dzieje się aktualnie w biurze.

Klientom firmy Nietopiel rekomendujemy zamontowanie w swojej firmie monitoringu parkingu. Dzięki niemu będą mieli Państwo zagwarantowane pełne bezpieczeństwo na terenie firmy. Chronione będzie nie tylko biuro, ale też zaparkowane przed budynkiem:

  • samochody pracowników,
  • auta gości.

Proponowany przez nas sprzęt pozwala rozpoznać twarz monitorowanej osoby. Dzięki nowoczesnym rejestratorom i kamerom IP można zidentyfikować na przykład sprawcę włamania. Znajdujące się w naszej ofercie rejestratory IP umożliwiają nagrywanie obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości, także w nocy. Monitoring biura w ciemności daje pełną ochronę Państwa firmy.

Wszystkim naszym klientom, w tym mieszkańcom Poznania, proponujemy skorzystanie z usługi montażu systemu monitoringu biura. Pracownicy firmy Nietopiel to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Montaż przeprowadzony przez naszych specjalistów jest gwarancją tego, że monitoring Państwa biura będzie działał w prawidłowy sposób. Oferowane przez Nietopiel zestawy kamer do monitoringu biura dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Zadzwoń

Napisz