Skuteczna ochrona sklepu w Koninie

Monitoring CCTV to skuteczne narzędzie do walki ze sklepowymi złodziejami. W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia identyfikację przestępcy. Wysoka jakość obrazu pozwala nawet rozpoznać jego twarz. Zestaw kamer zamontowany w Państwa sklepie będzie miał również działanie prewencyjne. Już sam ich widok może odstraszyć złodzieja.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Markowy sprzęt do monitoringu sklepu

Naszym klientom proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Monitoring sklepu, który Państwu oferujemy pochodzi od renomowanych dostawców. Zakup kamer i rejestratorów od sprawdzonych producentów jest gwarancją skuteczności oraz bezawaryjnego działania systemu.

Przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym z Konina polecamy rejestratory i kamery do sklepu takich marek jak:

  • Samsung,
  • Bosch,
  • Pelco,
  • Ultrak,
  • Ganz,
  • Novus.

Zajmujemy się dystrybucją urządzeń, które umożliwiają monitoring sklepu przez całą dobę. W naszej ofercie znajduje się sprzęt pozwalający na przesyłanie i nagrywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości w ciemności. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez firmę Nietopiel Państwa sklep będzie zabezpieczony 24h. Towar będzie bezpieczny zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.

Mało tego, w naszej ofercie znajduje się także zestaw kamer do monitoringu sklepu online. Dzięki zastosowaniu rozwiązań z zakresu monitoringu zdalnego będą mogli Państwo podglądać wydarzenia w sklepie z dowolnego miejsca.

Osobom chcącym skutecznie zabezpieczyć swój sklep w Koninie przed złodziejami rekomendujemy skorzystanie z naszej oferty montażu monitoringu. Dzięki specjalistom firmy Nietopiel będą mieli Państwo pewność, że kamery zostały prawidłowo zainstalowane, co jest warunkiem skutecznego działania systemu.

Więcej informacji

Kontakt

Skorzystaj z bezpłatnych porad naszych konsultantów i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

czytaj więcej

Kup teraz

Wszystkie produkty z oferty dostępne są w autoryzowanym sklepie Nietopiel. Sprawdź najlepszą ofertę.

czytaj więcej

Zadzwoń

Napisz