Skuteczny sposób na sklepowych złodziei

Montaż systemu monitoringu CCTV w sklepie to podstawa zabezpieczenia towaru przed złodziejami. Pozwala nie tylko zidentyfikować sprawcę włamania czy kradzieży, ale także ma działanie prewencyjne. Widok kamer może skutecznie odstraszyć i zniechęcić przestępcę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zrezygnuje on z dokonania kradzieży, jeśli zauważy, że Państwa sklep jest monitorowany.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Sprzęt do monitoringu sklepu od sprawdzonych producentów

W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług proponujemy Państwu wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Sprzęt, który polecamy między innymi właścicielom sklepów w Gnieźnie, pochodzi od najlepszych producentów.

Kamery i rejestratory od renomowanych i sprawdzonych dostawców gwarantują nie tylko wysoką jakość obrazu, ale także bezawaryjne działanie systemu monitoringu CCTV.

W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości sprzęt do monitoringu sklepu takich renomowanych marek, jak na przykład:

  • Samsung,
  • Bosch,
  • Ultrak,
  • Pelco,
  • Ganz,
  • Novus.

Rejestratory i zestawy kamer do monitoringu sklepu, które Państwu proponujemy pozwalają na nagrywanie i przesyłanie obrazu w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu identyfikacja złodzieja lub włamywacza jest tylko kwestią czasu.

Posiadamy w ofercie sprzęt, który umożliwia prowadzenie skutecznego monitoringu w ciemności. Dzięki temu Państwa sklep będzie chroniony przez całą dobę. Wysokiej jakości urządzenia od firmy Nietopiel dają możliwość podglądu na monitorowany obiekt także w nocy.

Przedsiębiorcom z Gniezna proponujemy również wygodne rozwiązanie, jakim jest zestaw kamer do monitoringu sklepu przez internet. Monitoring zdalny umożliwia obserwowanie obiektu z dowolnego miejsca, na przykład z domu.

Oferowane przez nas kamery do sklepu dostępne są w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo. Specjaliści firmy Nietopiel pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie. W naszej ofercie znajduje się również usługa montażu kupionego zestawu kamer do monitoringu sklepu. Instalacja wykonywana jest przez doświadczonych specjalistów firmy Nietopiel, co gwarantuje skuteczne i bezawaryjne działanie systemu.

Zadzwoń

Napisz