W naszej ofercie znajdują się systemy monitoringu do każdego rodzaju garażu:

  • wolnostojącego, na przykład na Państwa posesji lub na terenie osiedla mieszkaniowego,
  • podziemnego, na przykład w centrum handlowym.

Oferowane przez nas kamery IP do monitoringu gwarantują wysoką jakość nagrań w ciemności, dlatego z powodzeniem mogą zostać zamontowane w hali garażowej, gdzie nie ma oświetlenia.

Masz pytania? Potrzebujesz montażu?

Zadzwoń 508 327 607 lub wyślij zapytanie

Monitoring bezprzewodowy z nagrywaniem w jakości Full HD od najlepszych producentów

Monitoring garażu wolnostojącego czy podziemnego to swego rodzaju inwestycja, która bardzo szybko się zwraca. Dzięki zestawowi kamer garażowane samochody są skutecznie zabezpieczone przed złodziejami.

Mieszkańcom Poznania polecamy kamery bezprzewodowe i rejestratory od najlepszych producentów. Sprzęt od firmy Nietopiel to gwarancja:

  • wysokiej jakości nagrań,
  • niezawodności,
  • bezawaryjności.

 

 

Nagranie z monitoringu garażu podziemnego lub wolnostojącego może być ważnym dowodem sądowym w przypadku kradzieży auta. Wysoka jakość obrazu pozwala zidentyfikować twarz złodzieja.

Polecane przez nas zestawy monitoringu cyfrowego IP umożliwiają śledzenie wydarzeń w garażu zdalnie, przez internet. Monitoring zdalny to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala pilnować samochód z dowolnego miejsca, na przykład domu.

Warunkiem skutecznego zabezpieczenia garażowanego samochodu jest prawidłowy montaż kamer. Gwarancją fachowego montażu są specjaliści firmy Nietopiel.

Zadzwoń

Napisz